درباره ساتوا ….

برای اینکه بهتر در خصوص خدمات سلامتکده اینترنتی تندرستی و آرامش بدانید   بهترین و سریع ترین روش شاید این باشد که آن را از زبان یکی از دوستان ما بشنوید:

سلام، سارا هستم ۲۷ ساله… همیشه فکر میکردم که برای داشتن بهترین زندگی، باید همه چیز رو امتحان کنم، بخورم و انجام بدم! اصلا چرا باید قانون خاصی داشته باشم و برای رعایت کردنشون دقت خاصی بکنم! من هیچ وقت به اثرات همه اینها فکر نکردم! اما این اواخر، احساس سلامتی و شادابی نمی‌کردم، بدنم کشش نداشت، خیلی زود مریض میشم و معده‌ام خوب کار نمیکنه، خیلی تند تند سرم درد میگرفت و روی صورتم لک و جوش میزدم. حتی رفتن به دکتر و مصرف داروهای شیمیایی هم کمکی بهم نکرد و حتی حالم بدتر هم شده بود و این بود که تصمیم گرفتم به طور جدی‌ روی عادات زندگیم تمرکز کنم و “علم زندگی” را یاد بگیرم!

سارا و ساتوا

تازه فهمیدم هر کدوم ما با خصوصیات خاصی بدنیا می‌آییم و در طول مسیر زندگی هم چیز های دیگری را اکتساب می کنیم که میتواند در حفظ سلامت ما موثر و گاهی مخرب باشند! فهمیدم بیماری فقط یک عدم تعادل در زندگیه و یه نشونه برای اصلاح یک عادت غلط!  الان دارم به کمک پزشکانی که از طریق ابزارهای نوین دارن این قوانین رو تجزیه تحلیل و به روز میکنند کم کم میفهمم تعادل بدن من در چیه؟ کلا دارم سعی میکنم بفهمم چطور میتونم به بهترین تعادل خودم برگردم و از زندگی با کیفیت واقعا لذت ببرم… شما هم با من و ساتوا ما همراه باشید.

در صورتی که در این زمنیه پرسشی دارید از این طریق با ما مکاتبه کنید